מרכז דוד (ליד בנק הפועלים), קרית השרון, נתניה
טלפון: 077-3500870, נייד: 052-3600870

קניון הכפר, רח' שרת, כפר יונה
טלפון: 09-8988977
 
 
 
אופטיקה יפה עיניים Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משקפיים לילדים

 
 
במחלקת המשקפים לילדים תימצאו מבחר מסגרות של חברות kiddu, smash,shrek ואחרות המתמחות בייצור משקפי ילדים. למסגרות אילו יש חוזק מכני וגמישות הנחוצים לפעילות המוגברת הקיימת אצל ילדים. כמו כן, יש לנו מסגרות בעלות מבנה מיוחד לטיפולי פזילה ועין עצלה אצל ילדים.

איך בוחרים משקפים לילדים?
ילדים "מכסחים" משקפים! בין אם זה באשמתם או באשמת ילדים אחרים בסביבתם. הילדים פעילים מאוד ביחס אלינו, המבוגרים' ולכן סביר שהבלאי במשקפים שלהם יהיה גבוה.

בממוצע, ילד בגיל שנתיים עד שמונה, צריך 2 זוגות בשנה (וארבע זוגות נעליים).
 
 
 
 
 
 
 
 
יש לבחור מסגרת אסתטית המשתלבת יפה עם פניו של הילד ולשים לב לנקודות הבאות:

לילד עד גיל 6, במיוחד אם אילו משקפים ראשונים, רצוי שהמוטות יהיו עם קפיץ מאחורי האוזן, כזה שיחזיק את המשקפים צמודים לפנים ולא יאפשר להם ליפול כתוצאה מהפעילות האינטנסיבית של הילד.
לטיפול בעין עצלה ולתיקוני פזילה חיבים להתאים מסגרת בעלת עדשה מספיק גדולה כך שהעין תשב קרוב למרכז העדשה. הקשת העליונה של המסגרת צריכה להיות קרובה לקו הגבות כך שהילד לא יוכל להסתכל "מעל למסגרת".
רצוי לבחור מסגרת עם אף אורטופדי, כזה שמכסה את כל גשר האף. האחיזה שלו טובה יותר והוא בטיחותי יותר.
חשוב לשתף את הילד בבחירת המסגרת כדי שהוא ירגיש נוח עם הבחירה והמראה החדש שלו. יש מקרים שבהם ילדים לא אוהבים את המשקפים והם "מאבדים" אותם.
יש לוודא שהילד מרגיש נוח והמשקפים לא לוחצים במקום כלשהו.
בעת קבלת המשקפים וודאו שהילד מקבל הנחיות מצוות החנות לגבי הטיפול, הניקוי והשמירה של המשקפים. תמיד תוכלו להזכיר לו מה נאמר לו בחנות. אם הילד שובר או מעקם את המשקפים באופן תדיר - בקשו מצוות החנות לחזור על ההסברים.
 
 
 
 
 
 
 
 
עדשות דקות לילדים

האסתטיקה של המשקפים נקבעת לא רק בבחירת המסגרת אלא גם עפ"י עובי העדשה. השילוב הנכון בין מבנה הפנים של הילד, צורת המסגרת, המרשם המבוקש, והעדשה שנבחרה- הם שיקבעו את היופי של המשקפים.

קיימים היום סוגים שונים של עדשות דקות הן לקצרי ראיה והן לילדים המטופלים לתיקון פזילה או עין עצלה.

לנו באופטיקה "יפה עיניים" יש מומחיות בהתאמת משקפי ילדים ונוכל לייעץ לכם, ההורים, הן בבחירת המסגרת והן בבחירת העדשות לקבלת אסתטיקה מירבית במחיר סביר.