מרכז דוד (ליד בנק הפועלים), קרית השרון, נתניה
טלפון: 077-3500870, נייד: 052-3600870

קניון הכפר, רח' שרת, כפר יונה
טלפון: 09-8988977
 
 
 
אופטיקה יפה עיניים Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משקפי מולטיפוקל

 
היסטוריה
עדשת המולטיפוקל הראשונה נקראה וורילוקס והיא פותחה ע"י חברת אסילור הצרפתית לפני למעלה מחמישים שנה. מאז העדשה עברה שלבי התפתחות רבים וקיימים היום יצרנים רבים של עדשות מולטיפוקליות. הטכניקה בה מייצרים עדשות מולטיפוקל השתפרה, נוספו חומרי גלם רבים כמו עדשות מתכהות או עדשות דקות וניתן היום להתאים עדשות מולטיפוקל לכל מסגרת . בעבר היו קשיי הסתגלות למולטיפוקל אך במהלך השנים אחוזי ההסתגלות טיפסו מעלה וכיום ניתן להתאים עדשות מולטיפוקל בסיכויי הצלחה של למעלה מ95% . בפועל העדשות מולטיפוקליות דחקו החוצה את עדשות הביפוקל הישנות שתופסות כרגע פחות מ 5% מנתח השוק.

האם קשה להסתגל למולטיפוקל?

תלוי את מי שואלים!
מי שהסתגל מהר- יספר לכם שלא היתה לו שום בעיה והוא התרגל לכך תוך יום יומיים.
מי שהתקשה- יספר שלקח לו שבועיים ויותר להסתגל למולטיפוקל. אבל, העובדה היא שרוב האנשים מרכיבים משקפים מולטיפוקלים משום שזו האלטרנטיבה הטובה והנוחה ביותר.
האם ניתן ללמוד להתגלגל על רולרס מבלי לנעול אותן ולהתאמן? אני מניח שלא! כך גם עם משקפי מולטיפוקל: "מתגלגלים" איתן (כמו עם רולרס), מתרגלים ואז... מתרגלים ונהנים.

למה כדאי?

כמשתמש ותיק במשקפי מולטיפוקל אני יכול לספר לכם שהמשקפים נותנות לי חופש מלא:כל מה שנמצא על שולחן העבודה שלי, בין אם הוא קרוב אלי או נמצא בקצה השולחן, נמצא בפוקוס הראיה שלי. אני יכול לקרוא כל את מה שכתוב על מסך המחשב, אני רואה היטב את המקלדת וכמובן את מי שעומד בדלת הכניסה למשרד. אני נוהג בחופשיות ,רואה היטב את לוח המכוונים במכונית ואת צג הטלפון הנייד . אני עושה ספורט, רוכב באופני שטח, משחק כדורעף והכול עם אותו זוג משקפיים! בקיצור, אני לא משתמש במשקפי קריאה ולא צריך לזכור לקחת אותם לעבודה או בחזרה הביתה כדי לקרוא ספר בערב בבית. משקפי המרחק והקריאה תמיד על האף שלי ואני לא צריך לחשוב עליהם בכלל!

פירגון למולטיפוקל ישראלי

אחד היצרנים המוכרים בעולם היום הוא עדשות מולטיפוקל "שמיר". חברה ישראלית שמרכזה בקיבוץ שמיר בצפון הארץ שמתמחה מזה 20 שנים בפיתוח וייצור עדשות מולטיפוקל. החברה היא אחת מהמובילות בתחום ויש לה למעלה מ 20 מעבדות ייצור והפצה ברחבי העולם! לחברת "שמיר" יש מספר סוגים של עדשות מולטיפוקל בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם היום הנקראת: FREE FORM . החברה עובדת עם חומרי הגלם הטובים ביותר בעולם ונותנת אחריות להסתגלות ואחריות על הציפויים למשך 3 שנים.

מדוע בחרנו בעדשות מולטיפוקל של "שמיר" ?
מוצר כחול לבן ברמה בינלאומית
נחשב לאחד מעשרת יצרני המולטיפוקל הטובים בעולם
אספקה מהירה
גיבוי מקצועי
מגוון של עדשות לכל סוגי המסגרות ולשימושים שונים
אחריות על הציפויים ל - 3 שנים.