מרכז דוד (ליד בנק הפועלים), קרית השרון, נתניה
טלפון: 077-3500870, נייד: 052-3600870

קניון הכפר, רח' שרת, כפר יונה
טלפון: 09-8988977
 
 
 
אופטיקה יפה עיניים Logo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משקפי שמש

 
 
במושג: משקפי שמש אופטיים אנו משתמשים כאשר הכוונה היא למשקפי שמש עם מספר.
 
רוב משקפי השמש האופנתיים, בעלי העדשות הגדולות והקמורות אינם מתאימים למשקפיים אופטיים. כדי לבחור משקפי שמש אופטיים יש להתיעץ במומחה לנושא. יש חברות המיצרות מסגרות חזקות ואיכותיות המתאימות למשקפי שמש ואותן תמצאו רק בחנויות האופטיקה.
 
 
 
 
 
 
 
אם תשתמשו במסגרת קמורה מדי אתם צפויים לכאבי ראש ואי נוחות!
 
סוגי עדשות אופטיות למשקפי שמש
 
עדשות כהות רגילות
 
עדשות פלסטיק סטנדרטיות כהות, בצבעים אפור, חום או ריי-בן עם הגנה בפני קרינה אולטרא סגולית.
 
 
עדשות TRANSITION מתכהות בשמש
 
 
 
 
 
 
 
אילו עדשות בעלות יכולת התכהות בשמש. הן בהירות לגמרי בחדר או בשעות הערב וכשיוצאים לשמש הן מתכהות במהירות כמו משקפי שמש רגילים. העדשות קימות עם מספר וברמות דקויות (עובי) שונות.
 
עדשות פולורואיד
 
לעדשות אילו תכונה מיוחדת המאפשרת לחסום אור מסנוור כמו: שמש נמוכה המסנוורת אותנו בשעת הנהיגה, שמשת מכונית או ניקלים של מכונית המחזירים אור ישר לתוך העין. בחורף אנחנו יכולים להיתקל בתופעה שיורד גשם ומיד אחריו יוצאת השמש ואז המים או שלוליות על הכביש מקרינים לנו אור מסנוור. עדשת הפולורואיד אינה מאוד כהה וזה יתרון כי היא מאפשרת לנו לנהוג גם בשעות בין הערביים והיא אינה כהה מדי בחורף. בנוסף כאשר אנו נחשפים לאור חזק ומסנוור היא יודעת לחסום אותו ולהגן על העין שלנו. כאן תוכלו לקבל מידע נוסף על מסנה העדשה.
 
עדשות SMART
 
אילו עדשות "חכמות" המיצרות עפ"י טכניקה שפותחה בישראל עבור משקפי שמש קמורות. כדי להתגבר על בעית משקפי השמש הקמורת פיתחה חברה ישראלית עדשות מיוחדות המיוצרות באופן אישי עפ"י מבנה משקפי השמש בשילוב עם המספר של הלקוח. החברה מבצעת את התקנת העדשות לתוך המסגרת ונותנת גם אחריות להסתגלות.
 
משקפי שמש אופטיים לספורטאים
 

קיימים מספר פתרונות:

 
שילוב עדשות אופטיות שמש, מסוגים שונים, במסגרת שמש רגילה או ספורטיבית.
 
שימוש בהתקן אופטי במשקפי שמש ספורטיביים שיש בהם הכנה מראש לכך כמו במשקפי: RUDY-PROJECT, EXTREME, ADIDAS
 
 
שילוב עדשות אופטיות שמש, מסוגים שונים, במסגרת שמש רגילה או ספורטיבית.
 
 
 
 
 
 
 
 
אני משתמש בפתרון הזה: התקנת עדשות שמש במסגרת גמישה ועמידה של חברת SWISSFLEXהשווצרית. משקפיים אילו מוכרים ושימושיים מאוד כמשקפי ראיה אופטיים ויש להם מוניטין כבעלי חוזק, גמישות ונוחות יוצאת מהכלל גם כמשקפי שמש.המשקפיים קלים במיוחד ויש להם סופית מעוגלת שנתפסת מאחורי האוזן ולא מאפשרת להם ליפול גם אם תעשו עמידת ראש!